DenizBank AG iftar düzenledi

1996 yılında kurulduğu günden bu yana, Avusturya ve Almanya’daki köklü yapılanması ile başarı hikayesini sürdüren DenizBank AG, her yıl düzenlediği iftar davetini bu yıl Almanya’nın dört büyük şehri Münih, Frankurt, Berlin ve Dortmund’da gerçekleştirildi.

Davete diplomatik camia, siyasi temsilciler, iş dünyası temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve medya mensuplarının yanı sıra çok sayıda konuk katıldı. DenizBank AG İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Ahmet Mesut Ersoy, iftar yemeklerine gösterilen ilginin her sene arttığından dolayı duyduğumu memnuniyeti dile getirdi ve sözlerine şöyle devam etti:

DenizBank AG İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Ahmet Mesut Ersoy

’’Ramazan ayı paylaşım, yardımlaşma ve hoşgörü gibi değerlerin önemini tekrar kavramamızı sağlayan müstesna bir ay. Bu çerçevede, geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar davetlerimizi sosyal sorumluluk anlayışımızın bir parçası olarak görüyoruz’’

23 yıldır istikrarlı büyüme kaydeden DenizBank AG, Avusturya ve Almanya’da toplam 43 şubesi, çağrı merkezleri ve yenilikçi IT platformu ile müşterilerine etkin hizmet sunmaktadır. Avrupa finans sektöründe müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile hizmet kalitemizi yükseltip ürün çeşitliliğimizi arttırıyor, çözüm ve teknoloji odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin hayatlarına değer katmak için hizmetlerimizi sürekli olarak yeniden tanımlıyoruz.

YORUM ALANI

Yorum Yok